Köpük Masajı - Grand Alanya Hamam SPA
Köpük Masajı

Türk hamamında bütün vücut keselenerek ölü deri hücreleri temizlenir ve gözeneklerin açılması sağlanır. Devamında doğal sabun köpüğü ile göbek taşı üzerinde klasik İsveç masajı uygulanır. Kese & köpük masajı ile zararlı toksinlerin vücuttan atımı sağlanır. Cilt üzerindeki ölü derinin alınması sonucu gözenekler açılır, cilt canlılık ve parlaklık kazanır.

Türk hamamında bütün vücut keselenerek ölü deri hücreleri temizlenir ve gözeneklerin açılması sağlanır. Devamında doğal sabun köpüğü ile göbektaşı üzerinde klasik İsveç masajı uygulanır.

Vücudumuzun salgılamış olduğu ter yüksek miktarda toksik atık içerir. Kötü vücut kokusu ve yapışkan ter, bedendeki yoğun toksinlerin işaretidir. Kese & köpük masajı ile zararlı toksinlerin vücuttan atımı sağlanır. Cilt üzerindeki ölü derinin alınması sonucu gözenekler açılır, cilt canlılık ve parlaklık kazanır. 

Armada Spa Center  müşterilerine yönelik uygulanan Kese Köpük Masajı ve Yüz Maskesi Türk Hamamı göbek taşı üzerinde uzman bir masör veya masöz tarafındın gerçekleştiriliyor. Kese Köpük Masajımız, Türk hamamının sıcak ortamında, tütsü ve aroma kokuları eşliğinde egzotik bir atmosferde bir uzman tarafından yaklaşık 1 saat uygulanıyor. Kese işleminde kişinin bedeni üzerindeki ölü deri hücreler atılırken, hamamın sıcaklığı vücuttaki gözenekleri açar.Sayfa Kategorisi: Masajlar